O nás

Značka nadšencov

Ďakujeme za Váš záujem o značku Scorpion. Či už budete investovať, alebo nie, je to skvelé, že máme príležitosť povedať niečo o príbehu Scorpion a ako sme sa stali "značka nadšencov".

V dnešnom ultra-konkurenčnom prostredí je dôležité, že očakávame vaše potreby a my Vás prekvapíme  konštantným prúdom skvelých nápadov, ktoré sú relevantné pre spôsob akým šoférujete a jazdíte. A aby sme toto mohli dokázať, k tomu by sme mali mať nielen porozumenie ale aj vášeň pre motocykle a autá.

Všetci  tí, ktorí mali cestu cez Derbyshire do nášho výrobného závodu boli najprv zasiahnutí radou závodných motocyklov a automobilov zoradených vonku. Nejedná sa o vozidlá zákazníkov, ale personál - dizajnéri, motoršport špecialisti, inžinieri výskumu, vývojári techniky a cestní testeri.

Všetci automobiloví nadšenci, ultra profesionálni a napriek tomu veľmi prístupní ľudia, ktorí zdieľajú rovnakú filozofiu ako Scorpion - len vďaka tomu, že poznáme našich zákazníkov a ich potreby, dokážeme im poskytnúť len ten najlepší prístup a kvalitu.

Nahliadnite do výroby a uvidíte výrobu výfukov jednotlivých zákazníkov, našich remeselných automobilových inžinierov, technikov a riadenie kvality ktorá kontroluje každú súčasť  ktorá ide von cez naše dvere.

Naše tímy venujú starostlivú pozornosť detailom a vynikajúce technické schopnosti posúvajú Scorpion na samí vrchol, pokiaľ ide o stavebné kvality a spoľahlivosť. Skutočným rozdielom je ale spôsob akým Scorpion cíti. Žiaden iný výfuk nezanecháva pociti ako Scorpion, pretože žiaden iný výfuk nie je vytvorený s vášňou a to je jediná vec, ktorá nemôže byť nikdy okopírovaná.

Ste pripravení zažiť RED POWER?

RED POWER je niečo, čo nemožno vidieť ani sa toho dotknúť a ani to nie je štatistika na kus papieri, ide o to, aké pocity vyvoláva vlastníctvo výfuku Scorpion, unikátna konštrukcia, estetika, výkon a zvuk.

RED POWER evokuje vášeň, výkon a teplo súťaže čerpanej z viac než 20 rokov tuning, motorsport a závodného úspechu. Stelesňuje neustále zdokonaľovanie technickej nadradenosti, výkonu a predovšetkým pôžitok z jazdy.

RED POWER vám tiež dodáva faktor pohodlia. Systém, ktorý ste si vybrali bol ručne vyrobený inžiniermi  vo Veľkej Británii - nie sériovo vyrábaných na ďalekom východe, rovnako ako mnoho dnešných najdrahších značiek, ktorých popularita je jednoducho výsledok platených reklám , mediálnej manipulácie a reklamného humbuku.

Scorpion, ručne vyrábané systémy vám dodajú skutočnú exkluzivitu, ale aj pridanú hodnotu. Nechceme len účtovať to, čo si myslíme že budú schopný zaplatiť zákazníci za prvotriedny výfuk, no pri upgrade na Scorpion platíte za kvalitný výskum a vývoj z najjemnejšie ručné vybraných materiálov, rozsiahle testovanie a zručnosti automobilového inžiniera. Teraz naozaj dostanete viac muziky za babku.

RED POWER je dokonca zabudovaná do samotného produktu. Niekoľko produktov takýchto systémov má Červenú koncovku  výfuku na odlíšenie našich špeciálnych produktov - jedinečný spôsob, ako identifikovať Scorpion systém zozadu.

Osteň je ikona značky

Chvost a Osteň sú symbolom značky Scorpion, stojaci na nadradenosti, presnosti, výkonnosti aj odolnosti. Táto ikona predstavuje výkonnostný potenciál všetkých produktov Scorpion.

Inšpirovaný škorpiónom - impozantným tvorom, ktorý sa vyvinul v priebehu stoviek miliónov rokov v predátora schopného obrany a útoku so smrtiacou agresiou.

Dynamický tvar ako pohyb tekutiny, výrazné farby a písmo sú navrhnuté tak, aby naše systémy bolo možné identifikovať aj pri vysokej rýchlosti - niečo, čo môžu rozlíšiť naši diváci a pre nás je to uznanie v rámci našich stále vyšších pretekárskych aktivít.

Chvost  a Osteň je značka automobilovej dokonalosti. Trvajte na tom, keď  budete pripravení posunúť svoju jazdu do vyššieho levelu.